9th May 2018

Můj příběh

Život je cesta. Dříve jsem si myslela, že jde o cestu z bodu A do bodu B.  Teď už ho chápu jako cestu k sobě. Všechno, co jsem kdy hledala venku, se učím nacházet uvnitř. Odpovědi, naplnění, lásku.. Přijímám odpovědnost za své prožívání a všechno, co se mi děje. Jsem tvůrcem svého života.

Dlouho se ovšem má představa o mém životě neshodovala s realitou. Nechápala jsem, proč se mi některé věci nedaří, i když já se tak moc snažím. Měla jsem pocit, že je se mnou něco špatně. Snažila jsem se být tím, kým jsem si myslela, že bych měla být. Nebyla jsme ve svém životě šťastná, protože má představa o štěstí závisela na vnějších okolnostech. Mělo se dostavit až zhubnu, až si vyřeším vztahy s rodiči, až dodělám školu, až, až, až..

Jednou ráno jsem se vzbudila a spustil se mi neutišitelný pláč. Plakala jsem celý den, týden, měsíc.. Zhroutila jsem se. Díky bohu. Dnes své zhroucení vnímám jako dar, protože nastartoval mou cestu osobního rozvoje. Začala jsem chodit na terapie, odstěhovala jsem se za prací do Rumunska a krok za krokem jsem se dávala psychicky dohromady. Práce mě bavila, stoupala jsem po korporátním žebříčku, měla jsem dost peněz na všechno, co jsem potřebovala, zhubla jsem, byla jsem veselá. Pořád to ale nebylo tak nějak ono. Občas se mi příčinu mého “neštěstí” podařilo najít v klukovi, který mi zrovna nenapsal, co bych si představovala, aby mi napsal 🙂 a stále jsem nechápala, co je se mnou špatně, že se mi takové věci dějí pořád dokola (i když už jsem byla skoro hubená! 😀 ).

V práci se mi zalíbilo koučování a rozhodla jsem se stát certifikovaným koučem (ještě pár let mi trvalo, než jsem pochopila, že v certifikátech svou sebehodnotu nenajdu 🙂 ). Náhodou jsem se dostala do výcviku Creative Consciousness® a protože, jak můj tatínek říká, náhoda je bůh, tenhle výcvik změnil můj život. Připadala jsem si jako v Matrixu. Probudila jsem se do světa, ve kterém nejsem oběť okolností. Poznala jsem svého vnitřního soudce (mé superego) a začala si vytvářet život, který není svázaný jeho představou, jaký by měl být, ani jaká bych měla být já. Vykročila jsem na cestu k životu, který mě opravdu baví žít :).

Práce s lidmi mi dělá radost, je krásné vidět lidi rozkvést. Díky koučování můžeme pochopit svou situaci z nadhledu, uvidět Matrix své mysli a kladívko vnitřního soudce vyměnit za lásku k sobě. Konstelační práce s rodinnými systémy přidává osvobození se z rodinných vzorců a hlubší pochopení mezilidských vztahů.

Při práci s lidmi je pro mě důležitá pokora a respekt. Já nejsem ta, která ví, jaká cesta je právě ta vaše. Ale s radostí se spolu s vámi vydám na dobrodružnou cestu do sebe sama a budu vaším průvodcem.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial