27th April 2020

Seberozvoj v přírodě

Příroda je mocná čarodějka, pobyt v lese, u řeky nebo na hřebeni hor nám nalévá novou energii do žil. Pohybem v těle rozproudíme endorfiny, odpoutáme se od emailu a každodenních starostí, zažíváme pocit svobody. To vše jsou ideální podmínky pro zamyšlení, jak se nám v životě daří. Co ve vašem životě potřebuje vaši péči a pozornost?

Společně se vydáme na cestu, a to jak fyzickou, tak mentální. Protáhnete si tělo, získáte odstup a nadhled, dobijete si baterky. Dostanete prostor zamyslet se nad svou životní cestou, podělit se o to, co vás trápí, ať už se skupinou, se mnou nebo se stromy. Vyzkoušíte si techniky práce s myslí, které můžete jednoduše integrovat do svého denního režimu a pomohou vám si do života přinášet více energie, síly a radosti.

Odnesete si klidnou mysl, úsměv na rtech, nové vhledy do vašich témat a konkrétní kroky pro vaši další cestu.

Program uzpůsobíme energii a náladě ve skupině, každý účastník se tak stává i spolutvůrcem programu. Pokud budete mít zájem, můžeme si říct i něco víc o bezpečném pohybu v horách, bivakování, nouzové záchraně a dalších tématech z dílny horských průvodců. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít 🙂 .

Červencový přechod Orlických hor

Termín: 20. - 23. 7. 2023

Cena: 3500,- (+každý si sám hradí dopravu a jídlo)

Místo: Orlické hory

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial