27th April 2020

Seberozvoj v přírodě

Příroda je mocná čarodějka. Pobyt v lese, u řeky nebo na hřebeni hor nám nalévá novou energii do žil, pohybem v těle rozproudíme endorfiny a odpoutáním se od emailu a každodenních starostí zažíváme pocit svobody. To vše jsou ideální podmínky pro zamyšlení, jak se nám v životě daří. Které aspekty či oblasti vašeho života vám vykouzlí úsměv ve tváři? V čem váš život neprobíhá tak, jak byste si představovali? Co ve vašem životě potřebuje vaši péči a pozornost?

Procházíte náročnou životní situací, něco vám v životě schází nebo už je všeho nějak moc? Přáli byste si být šťastnější? Pojďte se mnou do hor 🙂 Společně se vydáme na cestu, a to jak fyzickou, tak mentální. Získáte novou perspektivu, dobijete si baterky, protáhnete si tělo, naučíte se technikám práce s myslí, abyste byli v životě spokojenější. Poznáte nové lidi, promyslíte si, čeho ve svém životě potřebujete víc a čeho naopak míň. Odnesete si plán vašeho dalšího směřování a pocit, že v tom nejste sami.

Letně-babí naladění

Termín: 9.-11.9. 2022

Místo konání: Králický Sněžník

Cena: Každý si hradí vlastní náklady na cestu a jídlo. Na konci kurzu každý sám zváží, na kolik si cení hodnoty, kterou mu kurz přinesl a tolik zaplatí.

Výlet zahájíme v pátek v podvečer. Budeme putovat přírodou, spát ve stanech, vše potřebné si poneseme v batohu. Jak vypadá váš batoh, který si nesete životem, aniž byste si ho uvědomovali? Co vás zatěžuje, brzdí, unavuje? Během víkendu se podíváme i na tento pomyslný batoh a jak ho odlehčit.

Dostanete prostor zamyslet se nad svou životní cestou, podělit se o to, co vás trápí, ať už se skupinou, se mnou nebo se stromy. Vyzkoušíte si techniky práce s myslí, které můžete jednoduše integrovat do svého denního režimu a pomohou vám si do života přinášet více energie, síly a radosti. 

Pokud budete mít zájem, můžeme si říct i něco o bezpečném pohybu v horách, bivakování či nouzové záchraně.

Program uzpůsobíme energii a náladě ve skupině, každý účastník se tak stává i spolutvůrcem programu. Stejně jako všechno v životě, jaké si to uděláme, takové to budeme mít 🙂 Návrat z hor proběhne během nedělního odpoledne.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial