27th April 2020

Seberozvoj v přírodě

Příroda je mocná čarodějka. Pobyt v lese, u řeky nebo na hřebeni hor nám nalévá novou energii do žil, pohybem v těle rozproudíme endorfiny a odpoutáním se od emailu a každodenních starostí zažíváme pocit svobody. To vše jsou ideální podmínky pro zamyšlení, jak se nám v životě daří. Které aspekty či oblasti vašeho života vám vykouzlí úsměv ve tváři? V čem váš život neprobíhá tak, jak byste si představovali? Co ve vašem životě potřebuje vaši péči a pozornost?

Procházíte náročnou životní situací, něco vám v životě schází nebo už je všeho nějak moc? Přáli byste si být šťastnější? Pojďte se mnou do hor 🙂 Společně se vydáme na cestu, a to jak fyzickou, tak mentální. Získáte novou perspektivu, dobijete si baterky, protáhnete si tělo, naučíte se technikám práce s myslí, abyste byli v životě spokojenější. Poznáte nové lidi, promyslíte si, čeho ve svém životě potřebujete víc a čeho naopak míň. Odnesete si plán vašeho dalšího směřování a pocit, že v tom nejste sami.

Miluj svoji cestu

Akce pro ženy

Termín: 5.-7. 8. 2022

Místo konání: Moravský kras

Cena: Každý si hradí vlastní náklady na cestu a jídlo. Na konci kurzu každý sám zváží, na kolik si cení hodnoty, kterou mu kurz přinesl a tolik zaplatí.

Každá jsme jiná a jdeme si po své vlastní cestě. Je to tak naprosto v pořádku a přesto mnoho z nás často trápí, jestli by právě ta naše cesta neměla být jiná. Je to takhle dost dobré? Jsem já dost dobrá? Neměla bych…? Jedna ze silných zpráv, kterou jsem si odnesla ze svého rituálu Menarché (oslava a přijímání ženství), bylo právě to, že moje cesta je v pořádku. Oplakala jsem to. Tolik chvil strávených přemítáním nad tím, co je v mém životě špatně, dokonce i jestli já nejsem nějak špatně…

Tento víkend společně vytvoříme bezpečný prostor pro sdílení, vzájemnou podporu a léčení i hlubších témat. Co vás v životě trápí a potřebuje to vaši péči a pozornost? Jaká negativní přesvědčení o sobě  je na čase změnit? Co byste si ve svém životě přála, ale ještě jste nenašla odhodlání se do toho pustit? V pátek se naladíme na sebe i společnou práci. Během soboty a neděle si užijeme přírodu, vyrazíme na procházky a vyzkoušíme si různé techniky na opečování těla, mysli i duše. Dostanete prostor podívat se na své téma z nadhledu a zároveň do hloubky. Program přizpůsobíme naladění skupiny, bude možnost si postavit konstelaci, udělat společnou ceremonii, zažít skupinové či individuální koučování nebo jiné provedení vaším tématem. Nebo si budeme jen tak povídat. Účast na všech aktivitách je dobrovolná, uděláme si to právě takové, jaké to budeme chtít mít 🙂 Společně strávený čas ukončíme nedělním obědem. 

Letně-babí naladění

Termín: 9.-11.9. 2022

Místo konání: Králický Sněžník

Cena: Každý si hradí vlastní náklady na cestu a jídlo. Na konci kurzu každý sám zváží, na kolik si cení hodnoty, kterou mu kurz přinesl a tolik zaplatí.

Výlet zahájíme v pátek v podvečer. Budeme putovat přírodou, spát ve stanech, vše potřebné si poneseme v batohu. Jak vypadá váš batoh, který si nesete životem, aniž byste si ho uvědomovali? Co vás zatěžuje, brzdí, unavuje? Během víkendu se podíváme i na tento pomyslný batoh a jak ho odlehčit.

Dostanete prostor zamyslet se nad svou životní cestou, podělit se o to, co vás trápí, ať už se skupinou, se mnou nebo se stromy. Vyzkoušíte si techniky práce s myslí, které můžete jednoduše integrovat do svého denního režimu a pomohou vám si do života přinášet více energie, síly a radosti. 

Pokud budete mít zájem, můžeme si říct i něco o bezpečném pohybu v horách, bivakování či nouzové záchraně.

Program uzpůsobíme energii a náladě ve skupině, každý účastník se tak stává i spolutvůrcem programu. Stejně jako všechno v životě, jaké si to uděláme, takové to budeme mít 🙂 Návrat z hor proběhne během nedělního odpoledne.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial