Koučování vědomé tvorby života

Absolvovala jsem výcvik akreditovaný Mezinárodní federací koučů ICF od Creative Consciousness International a získala certifikaci Consciousness Coach®.

JE KOUČOVÁNÍ PRO MĚ?

Koučování je vhodné pro každého bez rozdílu pohlaví, věku, postavení atp. Pokud se v jakékoliv oblasti Vašeho života necítíte zcela spokojeni (partnerské či rodiné vztahy, práce, vzhled, koníčky, vztah sami k sobě..), chtěli byste něco změnit, případně máte jasný cíl, ale nedaří se Vám ho naplnit, tak koučování může být přesně to, co potřebujete.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte mě kontaktovat. Můžeme se domluvit na nezávazném setkání.

JAK TO PROBÍHÁ?

Rozhodnete-li se pro koučování, pak se spolu domluvíme na tzv. koučovacím cyklu. Nejdříve si projdeme oblasti Vašeho života, kde byste chtěli něco změnit, něčeho dosáhnout a určíme specifické cíle. Dle Vašich cílů pak stanovíme délku koučovacího cyklu - přibližně 6 až 12 individuálních sezení, která probíhají jednou za týden nebo čtrnáct dnů. Potkáváme se buď osobně nebo přes Skype (Whatsapp, Facebook..), protože se potřebujeme hlavně slyšet a nikoli vidět, web kamera není nutná. Koučování může probíhat na jakoukoliv vzdálenost, odkudkoliv na světě.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial