27th April 2020

Rozkvět zaměstnanců

Konzultace / supervize

Práce s lidmi a rozvoj jejich potenciálu je podle mě investice, která se firmě několikanásobně vrátí. Představte si, že by se každý z vašich zaměstnanců posunul o krok vpřed. Kam by to posunulo vaši firmu?

Už do svých zaměstnanců investujete, školíte? Tak to je super! 🙂 A co se u vás děje po tom, co se zaměstnanci vrátí ze školení? Jak jim pomáháte uvést nabyté znalosti do praxe? Podle mě je právě tohle jedna z velmi důležitých rolí manažerů a i proto schopnost předávat zpětnou vazbu vnímám jako nezbytnou součást souboru manažerských dovedností.

Protože jsem duší kouč, tak i ve své manažerské roli jsem kladla velký důraz na individuální práci se svým týmem. Kromě setkávání jeden na jednoho jsem také pravidelně stínovala a pomáhala jim rozvíjet své dovednosti a přístup k podřízeným tak, aby vytvářeli prostor, kde mohou jejich lidé sami rozkvést.

Nabízím vám spolupráci formou manažerských supervizí a konzultací, jak rozvíjet své lidi "jeden na jednoho". Pomohu vám vytvořit prostředí, kde manažeři předávají svým podřízeným informace, know-how a zpětnou vazbu tak, že to jejich týmu opravdu pomáhá růst.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial