7th May 2018

Koučování

CO JE KOUČOVÁNÍ?

Koučování je pomocná ruka na Vaši cestě k životu, který byste chtěli žít. Jako kouč podporuji své klienty v tom, aby se osvobodili od čehokoliv, co je drží zpátky, byli sami sebou a žili život, který je naplňuje.  Každého z nás drží zpátky něco jiného. Můžou to být naše vlastní přesvědčení o tom, co dovedeme nebo co si zasloužíme, špatné zkušenosti, okolnosti o kterých si myslíme, že je nemůžeme změnit atp.

Kouzlo koučování tkví v tom, že vy sami si najdete cestu či řešení, které Vám nejvíce vyhovuje. Pro dva lidi ve zdánlivě stejné situaci může být správnou volbou něco úplně jiného. Jako kouč neradím. Věřím, že Vy sami víte nejlépe, co je pro Vás dobré, co si potřebujete vyřešit, kam dál se posunout. Pomáhám Vám si to uvědomit a zároveň Vás podporuji, abyste dosáhli svých cílů.

Metoda, kterou používám se nezývá consciousness coaching (koučování vědomí). Na každém sezení Vám představím jeden princip, který Vám pomůže dosáhnout Vašich výsledků rychleji a s menším úsilím.

JE KOUČOVÁNÍ PRO MĚ?

Koučování je vhodné pro každého bez rozdílu pohlaví, věku, postavení atp. Pokud se v jakékoliv oblasti Vašeho života necítíte zcela spokojeni (partnerské či rodiné vztahy, práce, vzhled, koníčky, vztah sami k sobě..), chtěli byste něco změnit, případně máte jasný cíl, ale nedaří se Vám ho naplnit, tak koučování může být přesně to, co potřebujete.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte mě kontaktovat. Můžeme se domluvit na nezávazném setkání.

JAK TO PROBÍHÁ?

Rozhodnete-li se pro koučování, pak se spolu domluvím na tzv. koučovacím cyklu. Nejdříve si projdeme oblasti Vašeho života, kde byste chtěli něco změnit, něčeho dosáhnout a určíme specifické cíle. Dle Vašich cílů pak stanovíme délku koučovacího cyklu – přibližně 6 až 12 individuálních sezení, která probíhají jednou za týden nebo čtrnáct dnů. Potkáváme se buď osobně nebo přes Skype (Whatsapp, Facebook..), protože se potřebujeme hlavně slyšet a nikoli vidět, web kamera není nutná. Koučování může probíhat na jakoukoliv vzdálenost, odkudkoliv na světě.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial